Інформація

POLYTECH Health & Aesthetics пропонує великий вибір імплантатів та інструментів для естетичної, пластичної та реконструктивної хірургії.

Силіконові імплантати на сьогоднішній день є найкращим матеріалом для заміщення м’яких тканин та відповідають високим вимогам пластичної хірургії.

Дизайн, виробництво та обслуговування клієнтів контролюються Системою керування якістю та відповідають стандартам DIN EN ISO 9001 и DIN EN ISO 13485.

Уся продукція має СЕ-Сертифікат та відповідає всім Європейским стандартам. Уся продукція також відповідає стандартам якості, що діють в Україні, пройшла необхідні тести та клінічні дослідження та має Сертифікати МОЗ про Державну реєстрацію в Україні.

POLYTECH Health & Aesthetics спеціалізується на імплантатах молочної залози, заповнених силіконовим гелем, оскільки вони є найкращим матеріалом для заміщення м’яких тканин.

Всі матеріали проходять тести на відповідну якість та сумісність. Ці тести проводяться для контролю таких механічних властивостей як здатність до розтягування, видовження, стійкість до тертя.  Вся продукція проходить відповідну стерилізацію, яка суворо контролюється. Перед випуском в продаж кожна партія проходить сертифікацію стерильності в знаменитій незалежній лабораторії – Інститут Фрезеніус.

Кожен вид продукції компанії POLYTECH Health & Aesthetics має великий ряд розмірів.

Продукція POLYTECH Health & Aesthetics – справжня німецька якість!