Імплантати молочної залози

Які ж особливі характеристики мають імплантати виробництва POLYTECH Health & Aesthetics?

Імплантати POLYTECH Health & Aesthetics наповнені високо перехресно-зв’язаним когезивним силіконовим гелем. Вони м’які та природні на дотик. Імплантат можна розрізати навпіл, і при цьому він не втратить своєї форми, це добре видно на фотографії.

IMG0040

Це можливо тому, шо наш гель має так званий«ефект пам’яті», тобто після будь-яких дій він завжди повертається до своєї форми та зберігає її.

Еластична, хімічно та механічно стійка оболонка імплантату складається з кількох шарів силіконового еластомеру. Для підвищення рівня безпечності оболонка імплантату, наповненого силіконовим гелем, містить спеціальний бар’єрний шар, який запобігає проникненню низькомолекулярних компонентів силікону в організм.

Поверхня імплантатів може бути гладенькою POLYsmoooth™, текстурованою POLYtxt® та з нанесенням мікрополіуретанової піни Microthane®. Доведено, що саме імплантати c покриттям  Microthane®, а також текстуровані, значно знижують ризик розвитку капсулярної контрактури.

Всі імплантати сертифіковані та мають СЕ-Сертифікати, тобто відповідають нормам, прийнятим в Европі стосовно виробів медичного призначення. В лютому 2003 року Європейская комісія вирішила змінити класифікацію імплантатів молочної залози та перевести їх з класу IIb водповідно до Директиви 93/42/ЕЕС (Medical Device Directive) в більш высокий III клас, тобто в клас медичних виробів, які підлягають більш строгому контролю. Для продовження перебування імплантатів на европейському ринку, продукція мала отримати підтвердження відповідності стандартам III класу до 1 березня 2004 року.

Компанія POLYTECH Health & Aesthetics пройшла цю сертификацію та отримала підтвердження відповідності для усіх имплантатів молочної залози в грудні 2003 року. Це дострокове підтверждення відповідності ще раз свідчить про високу якість продукції, яка відповідає стандартам Европейської комісії.

Таким чином, хірурги та пацієнти мають широкий вибір імплантатів, які по консистенції, при пальпації та рухах природньо імітують тканину молочної залози.