Що таке MPS імплантати?

Імплантати з мікрополіуретановою оболонкою гарантують безпеку та чудові естетичні результати з мінімальною ймовірністю ускладнень.

Одним з найважливіших принципів будь-якої операції, чи то реконструкції, чи збільшувальної пластики молочної залози, є мінімізація кількості ускладнень.

Найбільш поширене ускладнення при операціях на молочній залозі з використаням імплантатів – капсулярна контрактура. Крім цього, можливе зміщення чи обертання імплантату.

Імплантати з покриттям з мікрополіуретанової губки Microthane® були спеціально створені для зниження ризику виникнення капсулярної контрактури. Вони також зводять до мінімуму ймовірність зміщення та обертання імплантату.

Об’ємні клінічні дослідження за останні двадцять років за участю великої кількості пацієнтів, встановили, що рівень капсулярної контрактури ( III – IV ступінь по класифікації Бейкера) при застосуванні MPS-імплантатів Microthane® становив 0-9% порівняно з 9-50% при застосуванні інших імплантатів.

За даними більшості серйозних досліджень, рівень капсулярної контрактури при використанні MPS (Microthane®) – імплантатів становить 0-3%. Низький рівень капсулярної контрактури досягається завдяки вростанню фібробластів в матрицю з мікрополіуретанової губки та утворення мікрокапсул (мал. 2). Це веде до зменшення формування лінійної капсули та, як наслідок, відсутності лінійної контрактури, яка могла б деформувати імплантат. Фіксація імплантату до тканин завдяки вростанню та консистенція високо-перехреснозв’язаного силіконового гелю забезпечують природні відчуття молочної залози.

Низький рівень капсулярної контрактури дозволяє здійснювати препекторальну імплантацію та досягати при цьому хороших естетичних результатів при реконструктивних та збільшувальних операціях на молочній залозі.

Вивчення біодеградації поліуретанової губки під впливом ферментів організму проводилось дуже ретельно, особлива увага приділялась виділенню 2,4-толунедіамину ( TDA). Дані великої кількості досліджень демонструють, що при біодеградації може виділятись мінімальна кількість (0,01 мг/кг маси тіла паціента за добу) TDA, яка не становить шкоди для пацієнта. В 1995 році Міністерство Охорони здоров’я США (FDA) на основі масштабних клінічних досліджень оголосило, що ризик розвитку раку через імплантати з мікрополіуретановим покриттям становить менше одного випадку на мільйон, що є набагато нижчим, ніж стандартний рівень в популяції (який, за даними ВООЗ, становить один до дев’яти).

Таким чином, імплантати з мікрополіуретановою оболонкою гарантують безпеку та чудові естетичні результати з мінімальною ймовірністю ускладнень.